Planeswalkers.ro

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1]

Author Topic: Introducere  (Read 2462 times)

joonior_bmf

• Guest
Introducere
« on: September 03, 2011, 13:21:35 »

Cu riscul de a fi banat de la primul post, ma voi prezenta. Ma numesc Radu si sunt din Buhusi, Bacau. Am descoperit MTG printr-un articol intr-o revista, in urma cu vreo 6 ani. La sfarsitul anului trecut mi-am cumparat un precon si un tournament deck, dar din lipsa de parteneri de joc, am decis sa fac o pauza pana voi face cunostinta cu alti jucatori. Mi-am promis ca ma voi apuca serios odata cu aparitia Innistrad. Sunt inca incepator, dar cunosc regulile de baza ale jocului si vizitez des site-ul oficial. Sper sa intalnesc alti jucatori din Bacau sau imprejurimi pentru a putea exersa.
Cer scuze pentru lipsa de diacritice. Also: daca e cineva dispus de a se 'desparte' de precon-ul Dimir Intrigues din Ravnica, pot oferi la schimb un alt precon blue/black.

Andrei Gheorghiescu

• Global Moderator
  • Member
    • View Profile
Re: Introducere
« Reply #1 on: September 03, 2011, 21:16:23 »

Sa traiesti! Inca mai caut motivul pentru care ar trebui sa fii banat (oltenia sau transilvania too for that matter).

Sa inteleg ca esti fizic in Buhusi (si eu sunt Bacauan de origine dar sunt stabilit in Iasi) ? Cartierul nostru general e la Lex Hobby Store (in Iasi) unde esti binevenit oricand.

PS: Pune-ti numele real ca nume pe forum sau in semnatura.
Pages: [1]